Forum Welcome To Naruto Rpg Strona Główna Welcome To Naruto Rpg

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Techniki klanowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Welcome To Naruto Rpg Strona Główna -> Jak zrobić postać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sasek
MISTRZ GRYDołączył: 04 Lut 2006
Posty: 293
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/10
Skąd: Z patologicznej rodziny xD

PostWysłany: Sob 12:04, 04 Lut 2006    Temat postu: Techniki klanowe

KLAN UCHIHA
genjutsu
MANGEKYO SHARINGAN (wym. mangekyo sharingan)
Umiejętność zastrzeżona tylko dla posiadaczy Sharingana z klanu Uchiha. Co więcej, tylko niektórzy shinobi, o bardzo wysokich zdolnościach potrafią go używać. Ofiara, która spojrzy się w oczy używającemu tej techniki zostaje poddane bardzo silnym iluzjom. Ninja, który wykonuje Mangekyou Sharingan ma pełną kontrolę nad tymi złudzeniami - może zmieniać czas, miejsce a nawet masę obiektów. W praktyce oznacza to, że może na przykłąd przez dni torturować swoją ofiarę, podczas gdy w rzeczywistości upłynie zaledwie parę sekund. Przeciwstawić się temu może tylko inny posiadacz Sharingana (z klanu Uchiha). Niestety, umiejętność jest bardzo niebezpieczna dla używającego, gdyż wymaga bardzo dużej ilości chakry.
TSUKUYOMI
Tą technikę mogą jedynie wykorzystywać osoby które posiadają sharingana. Polega na przeniesieniu umysłu przeciwnika w swój nierealny świat. Dzięki tej technice możemy przeciwnikowi zadać ból psychiczny i duchowy.
GENJUTSU GAE
Polega na złapaniu przeciwnika w jego własnej technice genjutsu(iluzji). Tą technikę może jedynie wykonywać członek linii krwi (Uchiha).
taijutsu
KAZAGURUMA NO SHARINGAN SANJUUKEN
Technika która działa samoczynnie podczas używania sharingana z trzema łezkami. Przewiduje ona taijutsu przeciwnika tzn. że widzi jego następny ruch zanim przeciwnik go wykona
SHARINGAN SOUFUUSHA SANNOTACHI
Osoba wyrzuca trzy Windmill Shuriken, do których przymocowana jest linka. Gdy ta jest w locie, z łatwością można nią kierować we wszystkie strony. Linka zataczając łuki, jednym pociągnięciem ręki może z łatwością przybić ofiarę do jakiegoś obiektu. Ten wtedy nie ma się jak poruszać. Technika jest efektowna w połączeniu z Katon Ryuuka no Jutsu.
ninjutsu
GOUKAKYUU NO JUTSU [Katon] - Każdy kto korzysta z tej techniki traci dużo chakry. Technika powiązana jest z ogniem. A jutsu te polega na wytworzeniu ogromnej kuli ognia, którą wypuszcza się z ust. Technika ta może się okazać dla wielu ninja druzgocąca.
KinJutsu
AMATERASU (wym. Mangekyo Sharingan)
Technika znana również jako "Bogini Słońca". Bardzo mocne jutsu, dzięki któremu użytkownik może przebić się nawet przez najtwardsze ściany. Zapewne jest to jedna z zakazanych technik, gdyż po jej użyciu powstaje dość nienaturalny, czarny ogień.

KLAN HYUUGA
genjutsu
taijutsu
HAKKESHOU: KAITEN
Technika polega na wylocie chakry z każdego z punktów tenketsu, dzięki czemu możliwe jest zatrzymanie ataku przeciwnika zaraz przed jego zderzeniem z ciałem. Następnie ninja wykonuje bardzo szybkie obroty tworząc jednolity wir, dzięki któremu może odparowywać wszelakie ataki TaiJutsu (oczywiście nadal musi wypuszczać chakrę z każdego tenketsu). Atak ten rani również każdego przeciwnika znajdującego się w pobliżu wiru.
JYUKEN
Jest to rodzaj walki wręcz, który znacząco różni się od innych, normalnych uderzeń. Jyuken polega na atakowaniu wewnętrznego systemu chakry dzięki uderzeniom chakry z dłoni używającego. Dodając jeszcze, że Jyuken jest stosowany wraz z Byakuganem (dzięki któremu ninja może widzieć wyloty chakry, tak zwane tenketsu), to ta technika jest zabójcza.
HAKKE ROKUJUUYONSHOU
Jest to najsilniejsze TaiJutsu Wioski Ukrytego Liścia, które stosowane jest zawsze z pomocą Byakugan oraz Jyukena. Dzięki możliwości widzenia wewnętrznego systemu chakry, ninja atakuje 64 głównych z 361 wylotów chakry. Atak rozpoczyna się od dwóch prostych uderzeń. Zaraz po nich shinobi atakuje ponownie dwoma i później czterema uderzeniami. Następnie użytkownik wykonuje kolejno 8,16, oraz 32 uderzeniami, co łącznie daje nam zablokowanie 64 głównych tenketsu. Wewnętrzny system chakry zostaje wyłączony, a ninja ogrania ogromny ból. W praktyce nie może się już później podnieść.
HAKKE HYAKUNIJUUHACHISHOU
Atak TaiJutsu, który podobnie jak 'Hakke Rokujuuyonshou' wymaga od użytkownika Byakugana. Jednak wymagany jest o wiele wyższy poziom Jyuuken'a, który osiągnąć mogą tylko najbardziej wybitni pośród klanu Hyuuga. Atak ten blokuje nie jak w przypadku Rokujuuyonshou 64 główne tenketsu, lecz 128. Teoretycznie, nie ma ninja, który przeżyłby ten atak.
ninjutsu
HARICHAKRA
Technika stosowana przez członków klanu Hyuuga. Polega na wytworzeniu z otworów tenketsu igieł, dzięki którym można przecinać elementy wykonane z chakry, które normalnie są nie do przecięcia. Igły z chakry można wytwarzać w każdy miejscu na ciele, gdzie znajduje się punkt tenketsu.

KLAN NARA
genjutsu
taijutsu
ninjutsu
KAGE MANE NO JUTSU
Po użyciu tej techniki, przeciwnik zostaje unieruchomiony. Okazuje się, że stracił kontrolę nad swoim ciałem z powodu cienia, znajdującego się pod nim. Stawia to atakującego pod kontrola ruchów przeciwnika. To jest bardzo wszechstronna technika, ponieważ przy dużych umiejętnościach cień potrafi się wyciągnąć i ugiąć, oraz potrafi sparaliżować grupę ludzi w tym samym czasie. Cień może być również połączony z innymi nieożywionymi obiektami, przez co może się powiększać. Ta technika (jutsu) ma limit czasowy, jednak jest to mniej więcej 5 minut.
KAGE KUBI SHIBARI NO JUTSU
Jeden z rodzajów imitacji cienia, w którym wpierw, podobnie jak w KageMane no Jutsu, przeciwnicy są zatrzymywani dzięki cieniowi. Następnie, użytkownik jutsu wytwarza z cienia rękę, która dusi wszystkich złapanych przeciwników.

KLAN AIKIMICHI
genjutsu
taijutsu
ninjutsu
BAIKA NO JUTSU
Specjalna technika opanowana przez klan Akamichi'ch. Pozwala to na zmianę rozmiarów swojego ciała, w dość krótkim czasie. Niestety zużywa to dużą ilości kalorii. ----> NIKUDAN SENSHA powiększenie brzucha. Bo zamianie w taką piłkę można zacząć się turlać co nmoże być zgubne dla przeciwników xD
BUBUN BAIKA NO JUTSU
Technika polega na powiększeniu wybranej części ciała (np. nogi, ręki).
CHOUDAN BAKUGEKI
Technika używana jedynie przez wybranych członków klanu Akimichi. Po zażyciu czerwonego Hourengan siła bohatera wzrasta 100-krotnie a kalorie zamieniają się w chakrę, z której na plecach ninja utwarzają się skrzydła motyla. Shinobi staję się szczuplejszy i o wiele szybszy. Zwykłe uderzenie pięścią przy tej formie osiąga siłę porównywalną do techniki Chidori. Niestety, 'Choukaihou' jest jutsu niemalże samobójczym, gdyż po zużyciu całej chakry bohater ma małe szanse na przeżycie.

KLAN YAMANAKA
genjutsu
taijutsu
ninjutsu
SHINTENSHIN NO JUTSU
Jutsu zwane także "Mind transfer". Technika ta polega na wejściu w ciało przeciwnika i zawładnięcie nim. Technika ma sporo wad. Jedną z nich jest to, że jeśli użytkownik nie trafi w ciało innego, jego umysł opuści jego ciało i przez parę minut nie będzie się ruszał. Dodatkowo trafienie w poruszający się cel jest praktycznie nie możliwe, dlatego też technika zazwyczaj jest stosowana po wcześniejszym zatrzymaniu wroga.
SHINRASHIN NO JUTSU
Polega ona na "przejęciu" władzy nad ciałem wroga. W tym przypadku osoba wykonująca tą technikę nie "przerzuca" swojemu umysłu do oponenta. Jest w pełni świadoma, a ofiara jest kontrolowana przy pomocy odpowiedniej pieczęci. Taka osoba jest świadoma, ale nie kontroluje swoich ruchów. Jest zdana na wole wykonującego technikę.

KLAN ABURAME
genjutsu
taijutsu
ninjutsu
MUSHI BUNSHIN NO JUTSU
Technika polegająca na utworzeniu klona z robaków, więc co za tym idzie potrafią ją wykonywać zaledwie członkowie z klanu Aburame. Kekkai Konchuu może atakować wroga, jednak gdy zostanie zraniony zamienia się w mnóstwo robaków.

KLAN INUZUKA
genjutsu
taijutsu
ninjutsu
GIYUU SHIKYAKU NO JUTSU
Ninja z pozoru normalnie wyglądający, dzięki temu jutsu przybiera bardziej drapieżną postać tj. dłuższe paznokcie i zęby. Użytkownik zyskuje także bardziej wyostrzone zmysły węchu, dzięki którym lepiej lokalizuje wroga. Oczywiście ninja zyskuje także nową prędkość i moc.
JUUJIN BUNSHIN
Przy współpracy z dowolnym zwierzęciem. Technika ta tworzy z tego zwierzęcia kopie jej właściciela, posiadający dokładnie takie same zdolności.
GATSUGA (wym. Juuin Bunshin)
Atak wymaga uprzedniego zastosowania Juujin Bunshin. Ninja i jego pies zaczynają obracać się w bardzo dużą prędkością, tworząc efekt wiru. Kompani atakują na wroga w dwóch różnych stron, tak, aby zmiażdżyć przeciwnika i uniemożliwić mu obronę.
INUZUKA RYUU JINJUU KONBI HENGE: SOUTOU ROU
Jest to technika stworzona przez Kibe i Akamaru, jest to jutsu "wstępne" do Garouga. Pies wskakuje na głowę Inuzuce, który wykonuje pieczęć. Obaj przemieniają się w potężnego wilka z dwiema głowami o nazwie Soutourou.
GAROUGA ( wym. Inuzuka Ryuu Jinjuu Henge oraz naznaczenie przeciwnika moczem xD)
Jest to technika stosowana przez człowieka i psa, w tym przypadku przez Kibe i Akamaru. Po wykonaniu tego jutsu użytkownicy nie są zdolni się poruszać, a ponad to nie mają już prawie w ogóle czakry. Za nim użyje się tę technikę trzeba wykonać jeszcze dwie rzeczy. Po pierwsze, prędkość, z jaką kręci się Garouga jest tak szybka, że wykonujący nic nie widzi, dlatego Akamaru "naznacza" przeciwnika moczem i przy pomocy zmysłu węchu będzie znał położenie wroga. Po drugie obaj stosują, Inuzuka Ryuu Jinjuu Henge i przemieniają się w potężnego wilka z dwiema głowami. Te ogromne zwierze zamienia się jak by w wielki wir i atakuje przeciwnika z całej siły. Jeżeli cokolwiek zderzy się z Garouga zostaje rozerwane na kawałki. W przypadku nie trafienia, tylko muśnięcia cel zostaje pocięty.

KLAN FUUMA
genjutsu
taijutsu
ninjutsu
FUUMA JIBAKU MANDARA
Jedno z najsilniejszych jutsu klanu Fuuma. Z użyciem bardzo dużej ilości chakry użytkownik posyła na przeciwnika niejaką klatkę, która wkrótce po uderzeniu w przeciwnika zamyka go w środku niczym więźnia. Następnia ninja używający tę technikę złącza ręce, a klatka się pomniejsza aż wkońcu uwięziony shinobi zostaje zmiażdżony na kawałki.
KAGEROU NINPOU: UTAKATA
Ninja wykorzystując swoją całą chakrę uderza wszechpotężnym pociskiem w przeciwnika. Użytkownik zaraz potem umiera.

KAGUYA
genjutsu
taijutsu
HANA
Cała ręka przemienia się w półtorametrowy kolec-wiertło-taran, który jest zdolny do przebicia prawie każdej osłony.
HOKOTSU NO YAIBA
Technika, która zmienia kości ramienia Kaguya w miecz. Wyciąga go przez ramie i w ciągu kolejnych kilku sekund odbudowuje całą rękę. Miecz jest niewyobrażalnie ostry i twardy.
KARAMATSU NO MAI
Z ciała Kimimaro wystrzeliwują żebra i kości, które dotkliwie ranią przeciwnika gdy ten atakuje.
TESHI SENDAN
Technika, która z potężną siłą wystrzeliwuje ostatnie kości palców w kierunku przeciwnika. Jedna salwa - 10 pocisków potrafi poszatkować wroga jak karabin maszynowy.
TESENKA NO MAI
Użytkownik łamie sobie kark i wyjmuje kręgosłup, zaś w trakcie wyjmowania błyskawicznie odbudowuje sobie stary, w skutek czego powstaje twardy, ostry i bardzo giętki bicz.
YAMAGI NO MAI
Technika polegająca na wyciągnięciu przez środek dłoni trzydziestocentymetrowych kolców, którymi walczy się jak sztyletami.
ninjutsu


MEDYCY
genjutsu
taijutsu
ninjutsu
CHAKRA KYUUIN JUTSU
Krótko mówiąc, technika polega na zabieraniu chakry przeciwnikowi. Aby to się udało, potrzebny jest fizyczny kontakt. "Zabrana" chakra nie staje się jednak własnością użytkownika.
CHAKRA NO MESU
Użytkownik tego zaawansowanego medycznego jutsu koncentruje chakre wytwarzając silną aurę wokół swoich rąk. Przeznaczenia tej techniki jest tylko jedno - uszkodzenie tkanki mięśniowej, bądź jak się później okazuje także i struktury szkieletowej przeciwnika. Aby do tego doszło, niezbędny jest fizyczny kontakt.
CHIYUTE NO JUTSU
Technika uzdrawiania. Medyk koncentruje swoją chakrę w ręce a następnie przykłada ją do chorego narządu. Uzdrawiającą energię można zarówno używać do leczenia swoich ran, jak i ran kompanów. Jednakże, jeśli rana jest zbyt głęboka, bądź zostało uszkodzone jeden z najważniejszych organów tj. serce, płuca, itd., technika może nie pomóc.
CHUUSUUSEI BIRIBIRI
Technika, w której ninja przemienia swoją chakrę w impuls elektryczny i uderza w centralny ośrodek nerwowy znajdujący się z tyłu głowy. Impuls podąża do mózgu i zmienia przepływ energii w układzie nerwowym. Skutkiem tego ataku jest kompletne zmieszanie połączenia między mózgiem a ciałem. Gdy przeciwnik chce ruszyć lewą ręką, rusza prawą nogą itd. Wyjście z tak trudnej sytuacji udaje się tylko niektórym nadzwyczajnie uzdolnionym ninja. Technika przestaje działać po paru minutach.
DOKU KIRI
Atak ten polega za wypuszczeniu z ust dość dużej ilości trującego gazu, który skutecznie może powstrzymać wroga.
NAN KAIZOU
Najczęściej stosowana przy szpiegowaniu. Dzięki tej technice ciało staje się na tyle elastyczne, że robi wrażenie jakby osoba nie posiadała żadnych kości. Może wykonywać ruchy niczym wąż. Osoba stosująca tą technike może z łatwością owinąć się wokół swojego przeciwnika (lepszy efekt osiąga się z zaskoczenia) i go udusić.
SHIKOMI SHINDAN
Element walki wręcz wymagający od ninja specjalnego urządzenia złożonego z paru wylotów, w których umieszczone są zatrute igły. Następnie dzięki naciągnięciu specjalnych linek możliwe jest wystrzelenie igieł.
SHIKON NO JUTSU
Technika polega na udawaniu martwego. Nawet najlepsi ninja nie mogą wyczuć "udawanej śmierci". Dzieje się tak dlatego, że ninja używający "Shikon no jutsu" zdolny jest zatrzymać puls krwi oraz oddech na wiele minut. Technika stosowana jedynie przez najwyższej rangi medyków.
SHOUSHAGAN NO JUTSU
Technika mająca zastosowanie wśród szpiegostwa. Lecz w rękach złych ludzi może mieć całkiem inne zastosowanie. Te jutsu pozwala na całkowitą zmianę wyglądu. Przy dodatkowym ubiorze nie łatwo jest rozpoznać, czy ta właśnie osoba używa tej techniki.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Welcome To Naruto Rpg Strona Główna -> Jak zrobić postać
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Theme ACID v. 2.0.20 par HEDONISM
Regulamin